Jdi na obsah Jdi na menu
 


Babylon Liberec

Podle mě je Aquapark v Liberci jeden z nejlepších v česku. Je velmi rozsáhlí a je v něm spousta zábavy. Nejvíce v tomto Aquaparku mě baví trychtýř který je fakt bezva.

trychtyr-liberec.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

V Babylonu jsou kromě trychtýře také 3 tobogány. Jeden je dětský a ten je hodně nudný. Potom je Černý kde se promítá 3-D takže ten je hodně dobrý. A potom je klasický žlutý tobogán který nalezneme skoro v každém Aquaparku.

prolezacky-aquapark-babylon-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kromě 3 tobogánu a trychtýře se mužeme prolézat v takové jakési rouře. Taky v tomto Aquaparku nalezneme takový bar kam si vždycky když budeme mít chut jít něco koupit. Já jsem si tam chodil kupovat zmrzliny mnam mnam. Také v tomto Aquaparku mužeme jít ven do malého bazénu který je mimochodem dobrý, protože je v něm hodně srandy.

liberec.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

V Babylonu není jenom Aquapark. Babylon je centrum zábavy. Nalezneme tady 4-D sál, IQ park, různé labyrinty, Cyber Cafe atd atd. 4-D je taky super věc. Je tam hrozná sranda. Mužeme si vybrat s několika krátkých filmů. Můj nejoblíběnější je strašidelný důl při kterém se opravdu bojíme.

 

Verdikt na Babylon Liberec: Babylon v Liberci opravdu doporučuju. Kdo chce strávit jeden z nejlepších dnů v životé tak at jde sem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář